Encyclopedia Britannica Academic Edition

Izdrukāt

ENCYCLOPEDIA BRITANNICA ACADEMIC EDITION

Izdevējs: Encyclopedia Britannica
Apraksts: Enciklopēdijas Britānika akadēmiskās versijas datubāze ir analogs iespiestajam pilnajam enciklopēdijas izdevumam, kurā iespējams meklēt visos šķirkļos vienlaicīgi, kā arī pārlūkot tos alfabētiski vai pēc tēmas, ko papildina ilustratīvais materiāls. Datubāze sniedz informāciju par nozīmīgiem notikumiem, sasniegumiem dažādās nozarēs, ievērojamām personām un notikumiem pasaulē. Enciklopēdijas elektroniskā versija piedāvā arī ikdienas svarīgāko vēsturisko notikumu un ziņu apskatus no The New York Times, BBS News un SBS World News, kā arī interaktīvu pasaules atlantu, kurā iekļautas kartes un raksti par dažādiem kontinentiem un reģioniem, demogrāfiskiem rādītājiem u.tml. Datubāzes lietotāji vārdu skaidrojumus un definīcijas var meklēt sadaļā Merriam-Webster`s Dictionary. Atsevišķi izstrādātā sadaļā Quotation var iepazīties ar nozīmīgu cilvēku citātiem. Sadaļā Britannica Blog emuāru autori var brīvi izteikt viedokli, apmainīties domām, idejām par zinātniski pētnieciskiem jautājumiem.
Tematiskais aptvērums: Māksla, literatūra, filozofija, ģeogrāfija, reliģijā, politika, sports, tehnoloģijas, vēsture, daba un citas zinātņu nozares
Datubāzes veids: Pilnteksta datubāze
Satura veids: Enciklopēdijas, attēli, vārdnīcas, audio un video faili, e-grāmatas un citi informācijas avoti.
Satura valoda: Angļu valoda
Saskarnes valoda: Angļu valoda
Piekļuve: Pieejama visās LNB lasītavās un LNB lasītājiem arī ārpus LNB telpām

 

Enciklopēdijas "Britannica" pakalpojuma ImageQuest Zinātnes foto bibliotēkā (Science Photo Library) pieejami vairāk nekā 275 000 attēli. Vairāk informācijas ŠEIT.