Emerald eBook Series Collections

Izdrukāt

EMERALD EBOOK SERIES COLLECTIONS

Emerald eBook Series Collections datubāzē ir pieejami vairāk kā 1 350 izdevumi no 140 grāmatu sērijām, un ik gadu tiek pievienoti vismaz 100 jauni izdevumi. Datubāzē iekļauti vadošo akadēmiķu, nozares speciālistu darbi un nozīmīgi, plaši pētījumi. Tā būs noderīga studentiem, pētniekiem un nozares speciālistiem. E-grāmatas pieejamas HTML, PDF un ePub formātā. 

Emerald eBook Series Collections datubāze sastāv no divām kolekcijām:

Business, Management & Economics ir kolekcija ar vairāk kā 900 izdevumiem (Advances in Econometrics, Advances in Librarianship, Research in the Sociology of Organizations) no 90 grāmatu sērijām. Datubāzē iekļauta informācija par grāmatvedību, finansēm, ekonomiku, biznesu, vadzinību un stratēģiju, tūrismu, sabiedrisko attiecību un veselības aprūpes vadzinību, u.c. Kolekcija satur monogrāfijas, augsti novērtētu nozares speciālistu darbus un starpnozaru pētījumus.
Emerald Business, Management and Economics eBook Series kolekcijas nosaukumi (PDF)

Social Sciences kolekcija nodrošina piekļuvi vairāk kā 450 izdevumiem (Studies in Law, Politics and Society, Cutting-edge Technologies in Higher Education, Research in the Sociology of Work) no 50 grāmatu sērijām. Datubāzē iekļauta informācija par pedagoģiju, veselības un sociālo aprūpi, socioloģiju un sabiedriskām attiecībām, u.c. Kolekcija satur monogrāfijas, zinātniski izvērtētu nozares speciālistu darbus, kā arī starpnozaru pētījumus sociālajās zinātnēs.
Emerald Social Sciences eBook Series kolekcijas nosaukumi (PDF)

Pieejama visās LNB lasītavās