Datubāzu izmantošana ārpus LNB telpām

IzdrukātNosūtīt

LNB piedāvā iespēju izmantot EBSCOScienceDirectEmerald, Proquest Dissertation and Theses Online, Bibliorossica, Cambridge Journals OnlineCambridge Companions OnlineScopus, Credo Reference, Encyclopædia Britannica Academic Edition un Dawsonera platformu studijām un pētniecībai arī ārpus LNB telpām.
 

Kā piekļūt EBSCO, ScienceDirect, Scopus, Cambridge Journals Online, Cambridge Companions Online, Credo Reference, Encyclopædia Britannica Academic Edition un Dawsonera e-grāmatu platformai ārpus LNB telpām?
Nepieciešams aizpildīt IESNIEGUMU (PDF) individuālās piekļuves piešķiršanai. Iesniegums jāiesniedz jebkurā no LNB lasītavām. Trīs darba dienu laikā pēc iesnieguma saņemšanas uz e-pastu tiks nosūtīti pieslēgšanās dati. Pakalpojums ir pieejams tikai LNB lasītājiem.

IESNIEGUMS (PDF)
LNB TIEŠSAISTES ABONĒTĀS DATUBĀZES
PAMĀCĪBA PIEKĻUVES IZVEIDOŠANAI ĀRPUS LNB TELPĀM SCIENCE DIRECT un SCOPUS DATUBĀZĒM (PDF)

Kā izveidot piekļuvi Emerald ārpus LNB telpām?
Nepieciešams reģistrēties Emerald datubāzē, t.i., izveidot lietotāja profilu un aktivizēt attālinātās piekļuves kodu. Kodu iespējams aktivizēt izmantojot saiti http://www.emeraldinsight.com/token/50DF4224-F2EB-4677-8A8B-0CEEAE5ED283/default+domain.

Kā izveidot piekļuvi BiblioRossica ārpus LNB telpām?
Atrodoties LNB, nepieciešams izveidot lietotāja kontu, pēc tam 24 h laikā jāapstiprina saite, kas tiek nosūtīta uz reģistrācijā norādīto e-pasta adresi. Tiklīdz Jūsu lietotāja konts būs aktivizēts, tad ar savu izvēlēto paroli un lietotājvārdu, Jūs attālināti varēsiet piekļūt visam LNB abonētajam BiblioRossica saturam.

Kā izveidot piekļuvi Proquest Dissertation and Theses Online ārpus LNB telpām?
Nepieciešams izveidot lietotāja kontu, atrodoties LNB (izmantojot kādu no bibliotēkas datoriem vai pieslēdzoties bibliotēkas WIFI tīklam).

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar LNB Uzziņu un Informācijas centru (tālr.: 67806113, e-pasts: konsultants@lnb.lv).