Datubāzu izmantošana ārpus LNB telpām

Izdrukāt

LNB piedāvā iespēju izmantot ArtStor, Bibliorossica, Cambridge Companions Online, Cambridge Journals Online, Credo Reference, EBSCO, Emerald, Encyclopædia Britannica Academic Edition, Gale Reference Complete, JSTOR, Proquest Dissertation and Theses Online, Sage Journals, ScienceDirect, Scopus, Taylor & Francis Journals, Web of Science un VLeBooks platformu studijām un pētniecībai arī ārpus LNB telpām. Sk. instrukcijas zemāk vai sazinieties ar LNB Uzziņu un Informācijas centru (tālr.: 67806113, e-pasts: konsultants@lnb.lv).

Video pamācība kā noformēt piekļuvi datubāzu izmantošanai attālināti
 

Kā piekļūt Bibliorossica, Cambridge Companions Online, Cambridge Journals Online, Credo Reference, EBSCO, Emerald, Encyclopædia Britannica Academic Edition, Gale Reference Complete, ScienceDirect, Scopus un VLeBooks e-grāmatu platformai ārpus LNB telpām?
Nepieciešams aizpildīt IESNIEGUMU (PDF) individuālās piekļuves piešķiršanai. Iesniegums jāiesniedz jebkurā no LNB lasītavām. Trīs darba dienu laikā pēc iesnieguma saņemšanas uz e-pastu tiks nosūtīti pieslēgšanās dati. Pakalpojums ir pieejams tikai LNB lasītājiem.

IESNIEGUMS (PDF)
LNB TIEŠSAISTES ABONĒTĀS DATUBĀZES
PAMĀCĪBA PIEKĻUVES IZVEIDOŠANAI ĀRPUS LNB TELPĀM SCIENCE DIRECT un SCOPUS DATUBĀZĒM (PDF)

Kā izveidot piekļuvi Proquest Dissertation and Theses Online, Sage Journals un The berg Fashion Library ārpus LNB telpām?
Lai iegūtu attālināto piekļuvi, aicinām sūtīt savu pieprasījumu uz konsultants@lnb.lv.

Kā izveidot attālināto piekļuvi Web of Science, JSTOR, Taylor & Francis Journals un ArtStor datubāzēm (uz noteiktu laiku)?

Web of Science
Atrodoties LNB, nepieciešams izveidot lietotāja kontu. Pēc tam 5 minūšu laikā jāapstiprina saite, kas tiek nosūtīta uz reģistrācijā norādīto e-pasta adresi, un jāaizpilda lietotāja reģistrācijas veidlapa. Pēc e-pasta adreses un paroles verificēšanas, lietotāja konts ir aktīvs ārpus bibliotēkas telpām 6 mēnešus. Šo laiku (6 mēnešus) var atjaunot, atkārtoti ielogojoties savā profilā, atrodoties LNB.

JSTOR
Atrodoties LNB, nepieciešams izveidot lietotāja kontu. Pēc tam 24 h laikā jāapstiprina saite, kas tiek nosūtīta uz reģistrācijā norādīto e-pasta adresi. Attālinātā piekļuve darbojas 30 dienas*. Šo laiku (30 dienas) var atjaunot, atkārtoti ielogojoties savā profilā, atrodoties LNB.
*Covid-19 krīzes laikā attālinātā piekļuve pagarināta uz vienu gadu.

Taylor & Francis Journals
Atrodoties LNB, nepieciešams izveidot lietotāja kontu. Pēc tam 24 h laikā jāapstiprina saite, kas tiek nosūtīta uz reģistrācijā norādīto e-pasta adresi. Attālinātā piekļuve darbojas 90 dienas. Šo laiku (90 dienas) var atjaunot, atkārtoti ielogojoties savā profilā, atrodoties LNB.

ArtStor
Atrodoties LNB, nepieciešams izveidot lietotāja kontu. Pēc tam 24 h laikā jāapstiprina saite, kas tiek nosūtīta uz reģistrācijā norādīto e-pasta adresi. Attālinātā piekļuve darbojas 120 dienas*. Šo laiku (120 dienas) var atjaunot, atkārtoti ielogojoties savā profilā, atrodoties LNB.
*Covid-19 krīzes laikā attālinātā piekļuve pagarināta uz vienu gadu.

 
Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar LNB Uzziņu un Informācijas centru (tālr.: 67806113, e-pasts: konsultants@lnb.lv).

TIEŠSAISTES ABONĒTĀS DATUBĀZES