Datubāzu izmantošana ārpus LNB telpām

Izdrukāt

LNB piedāvā iespēju izmantot EBSCOScienceDirect, Emerald, Proquest Dissertation and Theses Online, Bibliorossica, Cambridge Journals OnlineCambridge Companions OnlineScopus, Sage Journals, Credo Reference, Encyclopædia Britannica Academic Edition un Dawsonera platformu studijām un pētniecībai arī ārpus LNB telpām.
 

Kā piekļūt EBSCO, ScienceDirect, Scopus, Emerald, Bibliorossica, Cambridge Journals Online, Cambridge Companions Online, Credo Reference, Encyclopædia Britannica Academic Edition un Dawsonera e-grāmatu platformai ārpus LNB telpām?
Nepieciešams aizpildīt IESNIEGUMU (PDF) individuālās piekļuves piešķiršanai. Iesniegums jāiesniedz jebkurā no LNB lasītavām. Trīs darba dienu laikā pēc iesnieguma saņemšanas uz e-pastu tiks nosūtīti pieslēgšanās dati. Pakalpojums ir pieejams tikai LNB lasītājiem.

IESNIEGUMS (PDF)
LNB TIEŠSAISTES ABONĒTĀS DATUBĀZES
PAMĀCĪBA PIEKĻUVES IZVEIDOŠANAI ĀRPUS LNB TELPĀM SCIENCE DIRECT un SCOPUS DATUBĀZĒM (PDF)

Kā izveidot piekļuvi BiblioRossica ārpus LNB telpām?
Atrodoties LNB, nepieciešams izveidot lietotāja kontu, pēc tam 24 h laikā jāapstiprina saite, kas tiek nosūtīta uz reģistrācijā norādīto e-pasta adresi. Tiklīdz Jūsu lietotāja konts būs aktivizēts, tad ar savu izvēlēto paroli un lietotājvārdu, Jūs attālināti varēsiet piekļūt visam LNB abonētajam BiblioRossica saturam.

Kā izveidot piekļuvi Emerald ārpus LNB telpām?
Atrodoties LNB, nepieciešams izveidot lietotāja kontu un, kad tas tiek prasīts, ievadīt aktivizācijas kodu (OAN) – 582514842487169. Pēc tam, sekojot saitei, kas nosūtīta uz reģistrācijā norādīto e-pasta adresi, nepieciešams izveidot un apstiprināt savu paroli. Tiklīdz Jūsu lietotāja konts būs aktivizēts, Jūs attālināti varēsiet piekļūt visam LNB abonētajam Emerald saturam.

Kā izveidot piekļuvi Proquest Dissertation and Theses Online ārpus LNB telpām?
Par piekļuves iespējāms Proquest Dissertation and Theses Online ārpus bibliotēkas telpām jautāt, rakstot uz konsultants@lnb.lv.

Kā izveidot piekļuvi Sage Journals ārpus LNB telpām?
Par piekļuves iespējām Sage Journals ārpus bibliotēkas telpām jautāt, rakstot uz konsultants@lnb.lv.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar LNB Uzziņu un Informācijas centru (tālr.: 67806113, e-pasts: konsultants@lnb.lv).