The Berg Fashion Library

Izdrukāt

THE BERG FASHION LIBRARY

Izdevējs: Bloomsbury Publishing Plc
Apraksts: The Berg Fashion Library ir 10 sējumu enciklopēdijas Berg encyclopedia of world dress and fashion tiešsaistes versija. The Berg Fashion Library piedāvā informāciju par apģērba un modes vēsturi, stila un modes virzieniem, skolām, modes nedēļu apskatiem, modes māksliniekiem un dizaineriem, tekstilpreču un modes industriju u.c., aptverot visus pasaules reģionus no pirmsākumiem līdz mūsdienām, sniedzot ieskatu par apģērba kultūru un vēsturi visā pasaulē.
Tematiskais aptvērums: Antropoloģija, mākslas vēsture, vēsture, socioloģija, ģeogrāfija, folklora, muzeja, teātra, kultūras, modes un tekstila studijas
Datubāzes veids: Pilnteksta datubāze
Satura veids: Enciklopēdija, e-grāmatas, e-žurnāli
Satura valoda: Angļu valoda
Saskarnes valoda: Angļu valoda
Piekļuve: Pieejama visās LNB lasītavās

 

Jaunumi:

  • 16 jaunas e-grāmatas par dažādām tēmām, tostarp supervaroņu tērpiem, stilu un modi televīzijā un apģērba kultūru Japānā.
  • 500 attēli no The Valentine muzeja (ASV) un 500 jauni attēli no Bātas Modes muzeja (Fashion Museum Bath).
  • datubāzē iespējams aplūkot un iepazīties ar trīs jaunām muzeju izstādēm: Georgians. Dress for Polite Society (Fashion Museum Bath), Great Names of Fashion (Fashion Museum Bath), Madame Grès: Sphinx of Fashion (The Museum at FIT).
  • 8 jauni raksti enciklopēdijā Berg Encyclopedia of World Dress and Fashion par tādām tēmām kā modes fotogrāfija Francijā, "Padomju laiku šiks" – krieviskuma koncepcija mūsdienu modē, u. c.
  • 2 bibliogrāfiski ceļveži par tādām tēmām kā modes tendences un rietumu subkultūras apģērbs.