Pieteikšanās termiņš ELAG konferencei – 19. februāris

13/02/2020
Izdrukāt
Pieteikšanās termiņš ELAG konferencei – 19. februāris
Pieteikšanās termiņš ELAG konferencei – 19. februāris
1

Nākamā Eiropas bibliotēku automatizācijas grupas (ELAG) konference notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā – no 9. līdz 12. jūnijam. Konferences pieteikšanās termiņš ir pagarināts līdz 19. februārim!

ELAG ir Eiropas vadošā konference par informācijas tehnoloģiju izmantošanu bibliotēkās un dokumentācijas centros. Vairāk nekā 40 gadus ELAG konference ir sniegusi bibliotēku un IT profesionāļiem iespēju diskutēt par jaunākajām tehnoloģijām, dalīties pieredzē un pārrunāt nozares jaunumus vienuviet.

Jūs varat piedalīties ELAG konferencē šādos veidos:

  • Iesniedzot prezentāciju. Programmu veido vairākas plenārsesijas, kurās Jums ir iespēja prezentēt savu darbu 25 minūtēs, pēc kurām seko 5 minūtes jautājumiem.
  • Iesniedzot semināra priekšlikumu. Darbnīcas sastāda lielu daļu no ELAG programmas un tiek izmantotas grupu diskusijām par izvēlēto tēmu. Semināra vadītājs ir šo diskusiju moderators. Darbnīcas tiek sadalītas 2 sesijās 2 dienu laikā, katras sesijas ilgums – 1,5 stunda. Pēdējā konferences dienā semināra dalībniekiem plenārsesijas laikā jāsniedz īss 10–15 minūšu kopsavilkums par darbnīcas rezultātiem.
  • Iesniedzot Bootcamp jeb praktiskā apmācību treniņa priekšlikumu. Bootcamp notiek dienu pirms konferences. Parasti tajos tiek nodrošinātas praktiskas apmācības par programmatūru un nozarei nozīmīgiem rīkiem. Ilgums 2–3 stundas vai visa diena (6 stundas).

Dažas idejas un tēmas no iepriekšējo gadu semināriem un  praktiskajiem treniņiem: DevOps un infrastruktūras bootcamp, Fail4Lib (kas neizdevās jūsu programmatūras projektos), koncentrēta apmācība bibliotēkās, padziļināta izpēte Ansible, Apache Nifi un Catmandu rīkos.

Konferenču prezentāciju, semināru un bootcamp izstrādes vadlīnijas ir pieejamas vietnē: https://elag.org/guidelines/.

Lai iesniegtu pieteikumu prezentācijai, semināram vai bootcamp, lūdzu, aizpildiet veidlapu šeit: http://bit.ly/ELAG2020cfp. Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar ELAG 2020 programmas komitejas priekšsēdētāju: peter.vanboheemen@wur.nl.

Visus priekšlikumus pārskatīs ELAG 2020 programmas komiteja, un rezultāti tiks paziņoti līdz 2020. gada 11. martam.