Piekļuve LNB digitālajiem resursiem un e-pakalpojumiem

13/11/2021
Izdrukāt
Piekļuve LNB digitālajiem resursiem un e-pakalpojumiem
Piekļuve LNB digitālajiem resursiem un e-pakalpojumiem
1

Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) piedāvā attālināti izmantot digitālos resursus un e-pakalpojumus. LNB Digitālajā bibliotēkā pieejamas 12 kolekcijas, papildus studiju un pētniecības nolūkos iespējams piekļūt vairāk nekā 20 pilntekstu ārvalstu abonētajām datubāzēm, Nacionālajai enciklopēdijai, kā arī lekciju, diskusiju, konferenču, lasījumu un cita veida audio un video saturam LNB sociālajos tīklos.

Konsultācijas par meklēšanu Digitālās bibliotēkas kolekcijās – tālr.: 67806110; e-pasts: uzzinas@lnb.lv un par datubāzu izmantošanu – tālr.: 67806113; e-pasts: konsultants@lnb.lv.

Digitālās kolekcijas:

  • Tiešsaistes abonētās ārvalstu datubāzes (EBSO, ScienceDirect, Scopus, Proquest Dissertation and Thesis Online, Bibliorossica, Cambridge Journals Online, Credo Reference, Emerald, Encyclopaedia Britannica Academic Edition, Dawsonera e-grāmatas)
    Lai iegūtu individuālo piekļuvi (ja tādas vēl nav) tiešsaistes datubāzēm, LNB lasītājiem, kuriem ir lasītāja karte, jāaizpilda IESNIEGUMS (PDF) un ieskenētā vai nofotografētā veidā jānosūta uz konsultants@lnb.lv.

 
Lekciju, konferenču, diskusiju, lasījumu ieraksti:

 
Aktualitātes:

 

Informāciju sagatavoja:
Augusts Zilberts
Sabiedrisko attiecību vadītājs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Tālr.: +371 26472501
E-pasts: augusts.zilberts@lnb.lv