Atbalsti bibliotēku!

Izdrukāt
Sākums     Dāvinājumi     Ziedojumi     Atbalstītāji

Latvijas Nacionālā bibliotēka ir lielākā Latvijas bibliotēka un galvenā atmiņas institūcija valstī. Tā ir nozīmīgs akadēmiskais resurss pētniecībai un studijām. Mēs esam atvērti ikvienam, kas vēlas uzzināt, saprast un iemācīties. Lai varētu veiksmīgi attīstīties un piedāvāt jums vislabāko, mums ir svarīgs arī jūsu atbalsts.

Atbalstot LNB krājumu, jūs investējat informācijā, zināšanās un kultūrā!

Kā piedalīties bibliotēkas krājuma attīstībā?
 

IESAKIET IZDEVUMUS KRĀJUMA PAPILDINĀŠANAI

Mūsu speciālistu darbs nav iedomājams bez lasītāju un nozaru profesionāļu ieteikumiem krājuma attīstībai. Uzklausīsim Jūsu priekšlikumus izdevumu iegādei un finansiālo iespēju robežās centīsimies tos īstenot. Ierosinājumus sūtiet uz e-pastu: aivija.everte@lnb.lv.

 

DĀVINIET GRĀMATAS UN CITUS IZDEVUMUS

Ar īpašu prieku pieņemsim izdevumus, ko meklējam nacionālā krājuma pilnveidošanai un kas mūsu krājumā trūkst. Tāpat pieņemsim bibliotēkai vajadzīgas grāmatas, video un audio ierakstus, kartes, plakātus, mākslas foto, privātas bibliotēkas, kā arī citus izdevumus.

LASĪT VAIRĀK

 

ZIEDOJIET KRĀJUMA ATTĪSTĪBAI

Jūsu ziedojums dos iespēju bibliotēkai attīstīties saskaņā ar modernajām informācijas tehnoloģijām, kā arī piedāvāt lasītājiem kvalitatīvu un mūsdienīgu informāciju dažādiem interešu līmeņiem. Jums ir iespēja atbalstīt tieši jūs interesējošo krājuma attīstības tematisko virzienu. Visi ziedotāji saņem likumā paredzēto nodokļu atlaidi.

LASĪT VAIRĀK