Autostāvvieta

IzdrukātNosūtīt
LNB autostāvvieta Mūkusalas ielā 5
LNB autostāvvieta Mūkusalas ielā 5
1

Automašīnu iespējams novietot LNB autostāvvietā Mūkusalas ielā 5, kā arī tam paredzētajās vietās starp Akmens tiltu un Dzelzceļa tiltu un tuvākajās ielās: Valguma ielā, Klīveru ielā, Staraja Rusas ielā, Akmeņu ielā, Mūkusalas ielā.

LNB autostāvvietas Mūkusalas ielā 5 tarifs ir 2,00 EUR stundā. Tarifs bibliotēkas apmeklētājiem - pirmā stunda 1,00 EUR; katra nākamā stunda 0,65 EUR. Tarifs bibliotēkas apmeklētājiem tiek noformēts LNB Klientu apkalpošanas centrā (1. stāvā) bibliotēkas DARBA LAIKĀ, turpat veicami arī skaidras naudas norēķini.

Autostāvvietā uz vietas par tās pakalpojumiem var norēķināties ar maksājuma karti vai ar Mobilly aplikāciju.

Kā izmantot Mobilly LNB autostāvvietā:
Stāvvietā darbojas barjeru sistēma. Pirms iebraukšanas aplikācijā jāizvēlas zona "LNB (Latvijas Nacionālās bibliotēkas stāvvieta)" un jāuzsāk apmaksa – atvērsies iebraukšanas barjera. Lai izbrauktu ārā, aplikācijā jāaptur apmaksa, un atvērsies izbraukšanas barjera. Arī Mobilly klienti - LNB apmeklētāji bibliotēkas darba laikā var saņemt apmeklētāju atlaidi. Lai to noformētu, lūdzam pirms izbraukšanas doties uz bibliotēkas Klientu apkalpošanas centru 1. stāvā un nosaukt mašīnas reģistrācijas numuru. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Mobilly klientu servisu, zvanot 1859.

AUTOSTĀVVIETAS LIETOŠANAS NOTEIKUMI