Nacionālajā bibliotēkā varēs apgūt īso kursu dramaturģijas pamatos

03/03/2017
Izdrukāt
Publicitātes foto
Publicitātes foto
1

25. martā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Humanitāro un sociālo zinātņu lasītavas grupu nodarbību telpā notiks 2017. gada pavasara pirmā "Dramaturģijas pamatu īsā kursa" nodarbība.

Kursi notiek jau sesto gadu. Līdzās teorētisko zināšanu apguvei kursa dalībniekiem ir iespēja atraisīt savas radošās spējas.

"Katros kursos mūs gandarī klausītāji, kuri iesākumā pat nav iedomājušies, ka pēdējā nodarbībā viņi ar pārliecību spēs izlasīt citiem priekšā savu patstāvīgo dramaturģisko tekstu, bieži pirmo. Ar varu gan neviens netiek spiests rakstīt, tomēr sanākušie interesenti tradicionāli viens otru burtiski aplipina ar gribu, vēlmi radoši izpausties," stāsta kursa izveidotājs Lauris Gundars.

Kurss paredzēts ikvienam, neatkarīgi no jebkādām iepriekšējām zināšanām un pieredzes. Aicināti ne tikai potenciālie topošie lugu un scenāriju autori, bet arī tie, kas vēlas paraudzīties uz teātra un kino norisēm kvalificētāk. Gaidīti tiek arī tie, kuri piekrīt apgalvojumam, ka dramaturģija ir košs dzīves nospiedums, kas uzrāda mūsu pašu dzīvju likumsakarības.

Kursa pasniedzēji - dramaturgi Lauris Gundars un Rasa Bugavičute-Pēce, kura vada arī radošās rakstīšanas nodarbības.

Kursu klausītāji tiksies reizi nedēļā, sestdienās – Gaismas pilī. Nodarbību dienas: 25. marts; 1., 8., 22., 29. aprīlis; 6., 13., 20. maijs. Visas dienas no plkst. 12.00 līdz 15.00.

Nodarbības paredzētas interesentiem vecākiem par 15 gadiem.

Klausītājiem kuri pamata kursu jau izgājuši iepriekš – ir iespēja piedalīties tikai "radošajās" nodarbībās, īstenojot savas dramaturģiskās ieceres!

Mācību maksa – EUR 120.00 (EUR 60.00 mēnesī).

Jautājumi un pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: 11@darbnicas.lv