Nacionālā bibliotēka piedāvā jaunu pasākumu ciklu – "Tiekamies bibliotekāru stāvā"

20/01/2015
Izdrukāt

2015. gadā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bibliotēku un informācijas zinātņu lasītava uzsāk jaunu pasākumu ciklu – "Tiekamies bibliotekāru stāvā: jaunieguvumi un pieredze". Pasākumi plānoti katra mēneša pēdējā trešdienā plkst. 11:00, to norises vieta – Bibliotēku un informācijas zinātņu lasītava (8. stāvs).

Katru pasākumu plānots veltīt konkrētai bibliotēku darba aktualitātei. Tikšanās sastāvēs no divām daļām: vispirms tiks sniegts ieteicoša rakstura ieskats lasītavas krājumā pieejamos bibliotēku nozares resursos, bet pēc tam vārds tiks dots kolēģiem, kuri pēdējā laikā guvuši interesantu, ar konkrēto tēmu saistītu pieredzi citās bibliotēkās un vēlas dalīties inovatīvās idejās un iespaidos. Būsim priecīgi, ja pasākumu apmeklētāji iesaistīsies sarunā, lai visi kopīgi iedzīvinātu radošus jauninājumus savā ikdienas darbā.

Pirmais pasākums būs veltīts bibliotēku pakalpojumiem. Tā pirmajā daļā iepazīstināsim ar lasītāju apkalpošanā noderīgiem izdevumiem, bet pēc tam uzklausīsim LNB Bibliotēku attīstības institūta Bibliotēku konsultatīvā centra vadītāju Eviju Vjateri un Latvijas Bibliotēku portāla redaktori Kristīni Deksni, kuras stāstīs par savu neseno dalību starptautiskajā konferencē "Nacionālā bibliotēka un tās lasītājs: transformācijas problēmas" Sanktpēterburgā un tajā gūtajām atziņām.

Uz jauno pasākumu ciklu laipni aicināti kolēģi no visām Latvijas bibliotēkām, īpaši – ar lasītāju apkalpošanu saistītie nozares profesionāļi.

Uz tikšanos bibliotekāru stāvā 28. janvārī plkst. 11:00!

 

Informāciju sagatavoja:
Anda Saldovere
Galvenā bibliotekāre
Bibliotēku konsultatīvais centrs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: anda.saldovere@lnb.lv