Meditācijas nodarbības 24., 31. martā un 7. un 14. aprīlī

16/03/2021
Izdrukāt
Foto: Krists Luhaers
Foto: Krists Luhaers
1

24. martā plkst. 18.00 platformā Zoom notiks tiešsaistes saruna krievu valodā "Мантра медитации, духовно оздоровительная практика" un meditācija. Vada Swami Vishwa Sharada Ananda. Saruna būs par mantras meditācijas ietekmi uz garīgo un fizisko veselību. Saruna notiks krievu valoda bez tulkojuma.

Nodarbības vadītājs par tās saturu: "Mēs iepazīsimies ar garīgo labsajūtas praksi, kuras mērķis ir paaugstināt garīgo un fizisko imunitāti. Mantra ir sanskrita vārdu kopums, kam ir rezonanses, psiholoģiskā un garīgā ietekme uz meditācijas praktizētāju. Mantras daudzinošā meditācija var palīdzēt izmainīt apziņas stāvokli. Veselā miesā – vesels gars!"

Tulkojums krievu valodā:
Мы познакомимся с духовно оздоровительной практикой, направленной на повышение духовного и физического иммунитета.  Ма́нтра – набор особых слов на санскрите имеющие резонансное, психологическое и духовное воздействия на практикующего. Медитация с повторением мантры может помочь вызывать изменённое состояние сознания. Здоровый Дух – здоровое тело. 

Swami Vishwa Sharada Ananda ir Maskavā studējis Dienvidāzijas ekonomiku, kultūru un vēsturi, galveno uzsvaru liekot uz Indiju un hinduismu, kuru izjūt sev tikpat tuvu kā kristietību. Swami ir sava skolotāja Satguru Paramahamsa Višvanandas pārstāvis Baltijas valstīs, Baltkrievijā un Ukrainā.

Lai pieslēgtos nodarbībai, izmantojiet šo saiti: https://zoom.us/j/91022475853

 

31. martā plkst. 18.00 platformā Zoom notiks Klusās nedēļas tiešsaistes saruna "Nāve, atdzimšana, augšāmcelšanās tevī, ap tevi". Pēc tam – meditācijas prakse (vada mācītājs un meditācijas skolotājs Kārlis Žols).

Kārlis Žols ir luterāņu macītājs, meditācijas skolotājs un vairāku grāmatu (t.sk. Ričarda Rora) par meditāciju un garīgo izaugsmi tulkotājs.

Lai pieslēgtos nodarbībai, izmantojiet šo saiti: https://zoom.us/j/96362985191

 

7. aprīlī plkst. 18.00 platformā Zoom notiks tiešsaistes nodarbība "Meditācijas pamati. Teorija un prakse" (vada Ilmārs Latkovskis).

Tā kā Meditācijas telpas nodarbību noslēgumā parasti ir meditācija, tad ik pa laikam rīkojam nodarbības par meditācijas pamatiem – tā būs noderīga gan jau pieredzējušiem praktizētājiem, gan iesācējiem bez pieredzes.

Ilmārs Latkovskis ir Lasāla Kontemplācijas skolas "Via Integralis" programmas sertificēts meditācijas skolotājs.

Lai pieslēgtos nodarbībai, izmantojiet šo saiti: https://zoom.us/j/98846032033

 

14. aprīlī plkst. 18.00 platformā Zoom notiks tiešsaistes saruna "Krija joga kā meditācijas metode: specifika, vēsture pasaulē un Latvijā". Pēc tam – meditācija.

Nodarbības vadītājs Dzintars Vilnis Korns pēc universitātes izglītības ir fiziķis un skolotājs, pēdējos gados darbojas kā menedžeris IT projektu jomā. Kopš 20. gs. 70. gadiem iesaistījies dažādās meditācijas skolās, bet pēdējos 18 gadus galvenokārt fokusējies uz krija jogas tradīciju par meditācijas pamatiem.

Nodarbība būs noderīga gan jau pieredzējušiem meditācijas praktizētājiem, gan iesācējiem bez pieredzes.

Lai pieslēgtos nodarbībai, izmantojiet šo saiti: https://zoom.us/j/93423276691

 

Papildu informācija:
Ilmārs Latkovskis
Meditācijas telpas vadītājs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: ilmars.latkovskis@lnb.lv