Lekcija par jaunu olbaltumvielu lietošanu uzturā

21/03/2019
IzdrukātNosūtīt
Lekcija par jaunu olbaltumvielu lietošanu uzturā
Lekcija par jaunu olbaltumvielu lietošanu uzturā
1

28. martā plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Baltijas Austrumāzijas pētniecības centra (AsiaRes) bibliotēkas lasītavā (M stāvā) sadarbībā ar Latvijas Jauno zinātnieku apvienību notiks lekcija "Mainās pasaule – mainās pārtika jeb latvietim neierasti olbaltumvielu avoti". Lekciju vadīs Dr.sc.ing. Ilga Gedrovica. Ieeja bez maksas.

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes vadošā pētniece, zinātņu doktore Ilga Gedrovica lekcijas laikā iepazīstinās ar jaunākajām tendencēm saistībā ar olbaltumvielu avotiem un to lietošanas veicinošajiem faktoriem, kā arī dalīsies ar pieredzi no Taizemes. Tāpat lekcijas laikā klausītāji varēs vairāk uzzināt par neierasto produktu lietojumu ikdienā, degustēt tos un izsmeļošāk iepazīties ar I. Gedrovicas pētījumu par slieku lietošanu cilvēka uzturā. Pētījums īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda 1.1.1.2. pasākuma "Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts" projekta "Jauni olbaltumvielu avoti pārtikai Latvijā" (Nr.1.1.1.2/VIAA/1/16/190) ietvaros.

 

Papildu informācija:
Augusts Zilberts
Sabiedrisko attiecību vadītājs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Tālr.: +371 26472501
E-pasts: augusts.zilberts@lnb.lv

No 16. augusta plkst. 20.00 līdz 19. augusta plkst. 8.00 sakarā datorsistēmu un inženiertehnisko sistēmu pārbaudi nebūs pieejami Latvijas Nacionālās bibliotēkas e-pakalpojumi (to skaitā digitālās kolekcijas, datubāzes, Nacionālā enciklopēdija, Kultūras kanons). Atvainojamies par neērtībām!