Lekcija jauniešiem par personīgā tēla veidošanu

29/04/2019
IzdrukātNosūtīt
Lekcija jauniešiem par personīgā tēla veidošanu
Lekcija jauniešiem par personīgā tēla veidošanu
1

14. maijā plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Telpā -15+ (M stāvā) sadarbībā ar Ekonomikas un kultūras augstskolu un Alberta koledžu piedāvājam Mg.paed. Kristīnes Tjarves lekciju jauniešiem "Personīgā tēla ABC".

Lekcijā varēs saņemt atbildes uz jautājumiem:

  • Kas ir personīgais tēls?
  • Kas palīdz to veidot?
  • Kādi komunikācijas instrumenti izmantojami?
  • Kādi ieguvumi ir no labāka tēla?

Lekcijā jauniešiem būs iespēja uzzināt, kas veido personības vai organizācijas tēlu, ko nozīmē tēls, kas to palīdz veidot. Aplūkosim arī komunikācijas instrumentus, kas palīdz veidot tēlu – gan mediju attiecības, gan publiskas uzstāšanās, gan arī sociālo mediju komunikāciju. Noskaidrosim, kādi ir ieguvumi, ja ir labāks tēls.

Kristīnei Tjarvei ir Latvijas Universitātes maģistra grāds izglītības zinātnēs, specializējoties pieaugušo izglītībā un skolvadībā, un vairāk nekā 13 gadu darba pieredze mārketinga komunikācijā un sabiedriskajās attiecībās gan valsts, gan privātajā sektorā, t.sk., nevalstiskajās organizācijās, Imanta Ziedoņa fondā "Viegli" un neatkarīgajos projektos, nodrošinot komunikāciju kultūras nozares pasākumiem. Patlaban viņa ir komunikācijas speciāliste Britu padomē un Alberta koledžas viesdocētāja ar vairāk nekā sešu gadu pieredze pedagoģiskajā darbā, sniedzot zināšanas topošajiem nozares profesionāļiem un daloties zināšanās vieslekcijās un semināros. Studiju kursi: Krīzes komunikācija, Sabiedrisko attiecību kampaņu organizēšana. Darbojas Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem valdē.

Dalība lekcijā ir bez maksas, bet nepieciešams iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu iveta.krumina@lnb.lv vai zvanot pa tālruni 29466511.