Latvijas Bibliotēku festivāls 2021

13/04/2021
Izdrukāt
Latvijas Bibliotēku festivāls 2021
Latvijas Bibliotēku festivāls 2021
1

14. un 15. aprīlī tiešsaistē notiks Latvijas Bibliotēku festivāls 2021. Gan festivāla, gan tam sekojošās "Bibliotēku nedēļas" tēma ir "Darīt neticamo!". Dalība visos festivāla pasākumos – bez maksas. Pasākumu varēs vērot Latvijas Bibliotekāru biedrības Facebook lapā.

Festivāla pirmajā dienā notiks Latvijas bibliotekāru 21. konference. Tajā ar stāstījumu par Eiropas bibliotēku, informācijas un dokumentācijas asociāciju biroja (European Bureau of Library Information and Documentation AssociationsEBLIDA) darbību piedalīsies EBLIDA direktors Giuseppe Vitiello un bibliotēku lomu demokrātijas stiprināšanā ieskicēs Public Libraries 2030 direktore Ilona Kish. Konferences viešņa būs arī Starptautiskās bibliotēku asociāciju un institūciju federācijas (International Federation of Library Associations and InstitutionsIFLA) biedru iesaistes speciāliste Kristīne Pabērza-Ramiresa, kura pastāstīs par Pasaules bibliotēku karti un tās iespējām bibliotēku interešu aizstāvībā. Programmu kuplinās arī vairāki runātāji no Latvijas – gan no bibliotēku vidus, gan citām institūcijām, lai iedvesmotu mūs "darīt neticamo".

Festivāla otrajā dienā tiešsaistē notiks "Bibliotēku ideju tirgu", ko ievadīs Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības direktores Karinas Pētersones stāsts par biedrības jauno projektu "Iedvesmas bibliotēka".

KONFERENCES PROGRAMMA (PDF)

IDEJU TIRGUS PROGRAMMA (PDF)

Konferenci organizē Latvijas Bibliotekāru biedrība sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku.

 

Informāciju sagatavoja:
Māra Jēkabsone
Latvijas Bibliotekāru biedrības valdes priekšsēdētāja
LNB Bibliotēku attīstības centra galvenā bibliotekāre
E-pasts: mara.jekabsone@lnb.lv