Digitālā bibliotēka

Izdrukāt

Tehnisku iemeslu dēļ elektroniskajā katalogā var nestrādāt saites uz digitālajiem resursiem. Ja katalogā saite nedarbojas, resursu var meklēt digitālajās kolekcijās "Periodika.lv" vai "Grāmatas". Atvainojamies par neērtībām!

Periodikas kolekcijas (Periodika.lv) un Grāmatu kolekcijas (Gramatas.lndb.lv) saturs pieejams bez autortiesību ierobežojumiem līdz brīdim, kamēr LNB nepaziņos par pretējo.

Talka vecās drukas labošanai: atveriet vietni frakturs.lnb.lv, reģistrējieties, izlasiet instrukciju un palīdziet izlabot 10 000 rindiņu teksta. LASĪT VAIRĀK

 
Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas (LNDB) mērķis ir nodrošināt Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) un citu atmiņas institūciju krājumu digitalizāciju, padarot tos pieejamus internetā.
 

VIENOTAIS MEKLĒTĀJS

LNDB vienotais meklētājs - www.lndb.lv - veic digitālu kultūrvēsturisku objektu meklēšanu − grāmatas un e-izdevumus, periodiskos izdevumus, attēlus, fotogrāfijas, kartes, sīkiespiedumus, rokrakstus, nošu izdevumus un skaņu ierakstus LNB un partneru veidotajos resursos, kā arī LNB kataloga ierakstu meklēšanu. (VIDEO INSTRUKCIJA  )
 

KOLEKCIJAS

ZUDUSĪ LATVIJA

PERIODIKA  
ROKASGRĀMATA (PDF)
VIDEO INSTRUKCIJA 

SKATĪT VISAS  »

 

DIGITALIZĀCIJA PĒC PIEPRASĪJUMA

 
PARTNERIEM
 

LNB DIGITALIZĒTAIS SATURS PARTNERU RESURSOS

EUROPEANA

EUROPEANA 1914-1918
(PIRMĀ PASAULES KARA KOLEKCIJA)

EUROPEANA 1989
(BALTIJAS CEĻA KOLEKCIJA)

EUROPEANA NEWSPAPERS
ROKASGRĀMATA (PDF)

BARIKADOPĒDIJA

RIGA DIGITALIS

THE EUROPEAN LIBRARY

 

 

LNB IESAKA

IZDEVUMA "JAUNĀ GAITA"
DIGITĀLAIS ARHĪVS