Cikla "Stāsta otra puse" jūnija saruna par paaudzēm rakstniecībā

23/05/2019
IzdrukātNosūtīt
Cikla "Stāsta otra puse" jūnija saruna par paaudzēm rakstniecībā
Cikla "Stāsta otra puse" jūnija saruna par paaudzēm rakstniecībā
1

4. jūnijā plkst. 18.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Draugu telpā LNB Atbalsta biedrība aicina uz sarunu cikla "Stāsta otra puse" jūnija sarunu "Paaudzes rakstniecībā – konflikts vai mijiedarbība?". Ieeja bez maksas.

Sarunas viesi būs finanšu nozares speciālists un rakstnieks Toms Kreicbergs, rakstniece, dramaturģe un žurnāliste Monika Zīle, rakstniece un tulkotāja Baiba Zīle un apgāda "Zvaigzne ABC" valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka. Sarunu vadīs kultūras žurnāliste Liega Piešiņa un dažādu laikposmu autorus rosinās diskutēt par rakstnieku un lasītāju paaudžu atšķirībām, paaudžu attiecību atspoguļojumu literatūrā, pārmaiņām daiļliteratūras darbu tēmu izvēlē un aktualitātē. Sarunas centrālais jautājums būs: kas dominē paaudžu attiecībās − konflikts un noliegums vai pārmantojamība un mijiedarbība?

Ciklā "Stāsta otra puse" sarunas ir par un ap grāmatām un to autoriem, vēsturiskām un aktuālām tēmām, kas atspoguļotas literārajos darbos, atrodamas LNB krājuma bagātībā vai saistās ar rakstnieka personību. Sarunu mērķis ir atrast un pulcēt domubiedrus un bibliotēkas draugus, rosināt jēgpilni domāt un atklāt līdz šim nezināmo un nedzirdēto jeb katra stāsta "otru pusi".

Sarunu cikla tikšanās notiek reizi mēnesī LNB Draugu telpā, informācija par tām ir pieejama mājaslapā www.gaisma.lv, LNB Atbalsta biedrība Facebook kontā un LNB Draugu telpā. Pasākumi ir bez maksas un tajos var piedalīties ikviens interesents. Lai elektroniski saņemtu informāciju par turpmākajām "Stāsta otra puses" sarunu tēmām un norises laikiem, aicinām pieteikties gaisma@gaisma.lv.

LNB Draugu telpa atrodas LNB 1. stāvā. To 2017. gadā izveidoja un atklāja LNB Atbalsta biedrība kā vietu suvenīriem, grāmatām, notikumiem, kā telpu, kur pulcēties un tikties bibliotēkas draugiem.

 

Informāciju sagatavoja:
Sanita Kitajeva
LNB Atbalsta biedrība
Tālr.: 29355624
E-pasts: sanita@gaisma.lv