Baltajā naktī Gaismas pilī notiks Klusā diskotēka

03/09/2019
Izdrukāt
Baltajā naktī Gaismas pilī notiks Klusā diskotēka
Baltajā naktī Gaismas pilī notiks Klusā diskotēka
1

7. septembrī, Baltās nakts programmas ietvaros, no plkst. 20.00 līdz pusnaktij Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks Klusā diskotēka. Ieeja bez maksas.

Klusā diskotēka – šāds pasākuma formāts ir plaši pazīstams ārzemēs, taču Latvijā vēl pakāpeniski gūst popularitāti. Klusajā diskotēkā mūzika tiek pārraidīta austiņās, kuras izsniedz katram apmeklētājam. Jums ir iespēja izvēlēties starp trim kanāliem un trim dīdžejiem.

Par šī vakara skaņu pasauli valdīs trīs dīdžeji: DJ Dagnis Bricis ar latviešu mūzikas zelta fondu, DJ duets "Diski pļaski" spēlēs tikai hītus un DJ Mārtiņš Šmits atskaņos labāko no hip-hop žanra.

Pasākumā var piedalīties gan bērni, gan pieaugušie, austiņās ir iespējams regulēt skaļumu un izvēlēties sev tīkamāko mūziku.

Kafejnīca "Ezītis miglā" rūpēsies, lai izslāpušie tiktu pie atspirdzinājumiem, darbosies arī miera zona, kurā atpūtināt nogurušās kājas. Savukārt pie bibliotēkas galvenās ieejas dejotājus diskotēkai noskaņos DJ Meloshake kopā ar "Red Bull".

Līdzpaņemtus dzērienus un ēdienus diskotēkā ienest nav atļauts.

Pēdējie dejotāji tiks ielaisti 23.45. Vienlaicīgi LNB plašajā 1. stāva ātrijā dejot varēs pat 700 cilvēku.

Kluso diskotēku rīko Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar "BRUMO Silent disco". Atbalsta – Rīgas Dome un "Red Bull".

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtie materiāli tiks ievietoti sociālajos tīklos un citās publiskās vietnēs.
 

IETEIKUMI KLUSĀS DISKOTĒKAS APMEKLĒTĀJIEM

 

Papildu informācija:
Augusts Zilberts
Sabiedrisko attiecību vadītājs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: augusts.zilberts@lnb.lv
Tālr.: +371 26472501